Manikúra se shellakem

Luxusní manikúra od pravých profesionálů

Zdravé a upravené ruce přitahují pozornost. Jsou Vaší vizitkou a prozradí víc, než byste si přály. Vypěstujte si pevné, zdravé nehty přírodní cestou. Každý problém má své řešení. Nabízíme propracovanou individuální péči, která Vás krok za krokem přivede ke krásným nehtům.

V našem Salonu Womanś Happy Day pracujeme se špičkovými výrobky, které dokážou navrátit Vašim nehtům pružnost a lesk. Shellac je přední světovou autoritou v oboru péče o přirozené nehty. 

Shellac - novinka v lakování nehtů, aplikace laků stálost gelů!

Klasický lak
Klasický lak
Shellac
Shellac


Lámou se Vám nehty? Vadí Vám, že ihned po nalakování nehtů dochází k poškození laku?

Pokud odpovídáte ANO, pak Vám nabízíme řešení! Jedinečný Shellac kombinuje jednoduchost nanášení laku a dlouhodobé nošení s neporovnatelně vysokým leskem. Je to revoluční odpověď pro všechny zákaznice, které chtějí nádherné nehty, ale nemají čas na jejich údržbu. Je určen pro přírodní nehty, přičemž u slabých a tenkých nehtů napomáhá jejich zpevnění, u tvrdých a křehkých nehtů dodává pružnost. Patentově přihlášené chemické složení rozpouštědel, monomerů a polymerů je důvodem, proč se Shellac nanáší jako lak, nosí jako gel a odstraňuje během pár minut.