Permanentní make-up PMU

- je vpravování mikropigmentů do oblasti, kterou chcete zkrášlit. Mikropigmenty jsou speciálně přírodní barviva bez přítomnosti kovu.

- používám vysokokvalitní, dlouhotrvající, hypoalergenní, zdravotně nezávadné a netoxická barviva.

- je dokonale přirozený vzhled.

Obočí - Microblading - 3D efekt, (vláskovaná metoda). Zahuštěné a zvýrazněné obočí.

Linky - Zvýrazněné oční linky, horní a spodní moderní metodou tetovanou do řas, která otevře a zvýrazní oko. Dle přání lze vystínovat horní linku. Na přání je možné prodloužit a rozšířit linku.

Rty - Permanentní make-up rtů dokáže vyrovnat asymetrii rtů, zvýraznit rty nevýrazné, či zakrýt nedostatky způsobené úrazem nebo rozštěpem rtu. Proceduře vždy předchází konzultace a náčrt vašich budoucích rtů. Na základě vstupní konzultace vyberete s certifikovaným odborníkem s ohledem na vaši barvu pleti, barvu vlasů a očí odstín pigmentu tak, aby byl výsledný efekt co nejpřirozenější. Doporučujeme také přinést si s sebou oblíbenou rtěnku nebo tužku na rty, podle které můžeme barvu pigmentu nebo jejich kombinaci vybrat.

Permanentní make-up metoda dočasné mikroimplantaci pokožky. Jedná se o implantaci jemných přírodních barviv / pigmentů pomocí speciálních jehel do nejvrchnější vrstvy pokožky (epidermis). Trvanlivost permanentního make-upu je mezi jedním až čtyřmi roky, ale pozor, doba trvanlivosti je velice individuální (záleží na věku, stavu pokožky, aj.)).


Kontura rtů 

 Naše klientky, zejména od 40ti let věku, čelí problému s ustupujícím (mizejícím) obrysem rtů. Pro takové ženy je toto vhodnou technikou, která zdůrazní jejich vlastní tvar rtů. Specialista společně s klientkou zvolí barvu pro tetování. Samozřejmě jsou nejvhodnější matné (přirozené) odstíny, které by se měly shodovat s barvou rtů, protože tato barva Vám zůstane po celou dobu. Obrys bude pouze zdůrazňovat již krásné rty, což je ještě více svůdné.

Kontura rtů se stínováním

Tato metoda opticky zvětšuje objem rtů a dělá je výraznější. Vizuálně tvarování se stínováním připomíná efekt mírně smazané rtěnky, protože střední část rtů není obarvená pigmentem. Obrys rtů je tažen tmavší barvou, čím blíže k vnitřní hraně, tím více stínován pigment. Obvykle se podle přání zákaznice vybírá barva obrysů a výplně. Tato technika vypadá dobře v každém věku.

3D tetování rtů

Takové 3D tetování předpokládá použití několika odstínů (nejčastěji 5). Odborník dosáhne 3D objem zvýrazněním kontury rtů tmavším pigmentem a celý povrch světlejším pigmentem. Tato metoda je považována za komplikovanou a může trvat i více než 3 hodiny. Díky 3D účinku je možné maskovat různé estetické vady, zejména asymetrii rtů, nepřesný obrys, nedostatečnou nebo nadměrnou úplnost, bledost. V některých případech jsou třeba i dvě návštěvy, aby byl výsledek 3D techniky dokonalý. Na první návštěvě se pomocí permanentního makeupu udělá obrys rtů, během druhé se vyplní celý jejich povrch.

Aquarel lips stínování rtů

Akvarelové rty - jemná technika konturování rtů, která klade důraz na přirozenost a nemaji vymezené kontury. Barevný pigment z přirozených tlumených odstínů se po celém povrchu rtů stínuje, což vytváří přirozený efekt lesku rtů a nejsou zde vidět přechody. Ve výsledném efektu jsou rty na pohled šťavnatější a vypadají jako po použití balzámu, nebo lesku na rty. Tato metoda je vhodná pro ženy všech věkových kategorií, které chtějí zdobit příliš bledé rty s více šťavnatým odstínem.

Přírodní tetování Naturelle

Tato metoda je vhodná pro zvýraznění tvaru (podtrhne přirozenost rtů) bez výraznější změny tvaru, objemu a barvy. Povrch rtů je co nejblíže k přirozenému, proto specialista pracuje s pigmenty přírodních odstínů a vytváří nenápadný obrys. Barva odstínu je aplikována blízko obvodu rtů, takže změna je velmi nenápadná. Toto tetování je vhodné pro klientky, které chtějí napravit nepatrnou heterogenitu barvy, aby rty byly mírně výraznější a jasnější, aniž by změnily svůj přirozený tvar. Získají přirozenou a diskrétní barvu.

Metoda efekt Rtěnky

Tato metoda je vhodná pro zvýraznění tvaru (podtrhne přirozenost rtů) bez výraznější změny tvaru, objemu a barvy. Povrch rtů je co nejblíže k přirozenému, proto specialista pracuje s pigmenty přírodních odstínů a vytváří nenápadný obrys. Barva odstínu je aplikována blízko obvodu rtů, takže změna je velmi nenápadná. Toto tetování je vhodné pro klientky, které chtějí napravit nepatrnou heterogenitu barvy, aby rty byly mírně výraznější a jasnější, aniž by změnily svůj přirozený tvar. Získají přirozenou a diskrétní barvu.


Aplikace permanentního make-upu se nedoporučuje provádět:

 • při cukrovce (hůře se hojí kůže)
 • při infekčních chorobách jako jsou chřipka, žloutenka všech typů, HIV, AIDS apod.
 • u alergií na anestetika
 • u kožních poruch jako jsou ekzémy, melanomy, znamínka
 • při spálené pokožce UV zářením
 • při srdečním a cévním onemocněním
 • při onemocnění štítné žlázy a epilepsie
 • při infekci očí
 • při herpesu (oparu)
 • při nadmíře detoxikačních kúr
 • při chemoterapii (nejdříve 6 měsíců po ukončení léčby)
 • při užívání antibiotik

Hojení pokožky po PMU

Bezprostředně po výkonu se mohou vyskytnout mírné otoky a znečištění. Po 24 hodinách se na pokožce začínají vytvářet drobné stroupky, které je třeba natírat doporučeným přípravkem na podporu hojení. Neodlupujeme, mohli bychom si vyloupnout stroupek i s barvou.

Hojení trvá 6-7 dní. Po této době se stroupek sám vyloupne a na pigmentové pokožce se vytvoří nová pokožka, která může být světlejší z důvodu obnovy kůže. Za 3 týdny až měsíc je proces hojení u konce a máme výsledný PMU.

Bolestivost PMU

Je velmi individuální, každé klientce je před zákrokem aplikováno vysokokvalitní anestetikum, aby procedura byla co nejméně bolestivá a klientka se cítila uvolněně.

Nejméně bolestné, skoro až vůbec, nebolí oční linky. U obočí je nejvíce bolestivé až konečné protrhávání.

Nejcitlivější jsou však rty, které díky našim anestetikům se dají uplně krásně zvládnout. Průběžně během tetování dodávám anestetika.